II EDYCJA KONKURSU PAMIĘTAJMY O OGRODACH

Dodano 22.9.2021

W związku z prośbami osób zainteresowanych naszym konkursem przedłużamy termin nadsyłania zdjęć konkursowych do końca października.

Czekamy na zdjęcia ogrodów przyjaznych zapylaczom o każdej porze roku!!!

Pamiętajmy, że nasze życie zależy od życia pszczół, a każda dodatkowo wysiana roślina miododajna zwiększa szanse na przetrwanie tych niezwykłych owadów!

Promujmy modę na kwietne ogrody przyjazne zapylaczom!

ZASADY KONKURSU

W konkursie może wziąć udział każdy, kto do 31 października 2021 roku prześle na adres Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy materiał zdjęciowy w formie cyfrowej (około 10 fotografii) przedstawiający uprawiany przez siebie ogród kwiatowy, wraz z krótkim opisem rosnących w nim roślin przyjaznych pszczołom. Ważne jest udokumentowanie, że rośliny rosnące w ogrodzie od wczesnej wiosny do późnej jesieni obficie kwitną, powiększając bazę pożytkową i stwarzając przestrzeń przyjazną pszczołom i innym owadom zapylającym.

WZP w Łodzi ul Narutowicza 59

90-130 Łódź

biuro@wzp-lodz.nazwa.pl

Przyjmujemy zdjęcia drogą mailową lub nagrane na płytę CD.

Każdy wysyłający zgłoszenie musi dołączyć kartę zgłoszeniową, z potwierdzeniem, że zgadza się na ewentualną publikację swojego tekstu i materiału zdjęciowego i użytkowanie go przez WZP w Łodzi w akcjach na rzecz ochrony owadów zapylających.

Bliższe informacje w biurze WZP w Łodzi – tel 42 678 92 74.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne powyżej.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE!II